Záhradný altánok postavíte za pár minút

Možná aj vás trápi, že jar za chvíľku zaklope na dvere, a vy nie ste stále pripravení. Opäť ste nestihli postaviť svoj sen – altánok, kde budete už od jari odpočívať, či si tu rozbalíte prácu a užijete si home office na čerstvom vzduchu. Stavbu altánu nevzdávajte. Existuje aj riešenie, ktoré vaše sny splní do niekoľkých minút.

Mobilné záhradné altánky sú hitČi už vám na záhrade bude stáť trvalý prístrešok, záhradný altán, alebo nie, určite využijete aj mobilný záhradný altánok v podobe kvalitného nožnicového stanu. Prichádza mu na chuť stále viac ľudí. Je totiž veľmi variabilný. Na rozdiel od klasického altánu ho môžete vždy premiestniť presne tam, kde ho potrebujete. Cez týždeň ho máte na záhrade u rodinného domu, na víkend si ho vezmete so sebou na chalupu a v lete kľudne na dovolenku.

Ale mobilitu si užijete aj v rámci jednej záhradyRaz sa vám hodí ako záhradný pavilón vedľa domu, inokedy ho zas oceníte v najvzdialenejšom kúte záhrady. Nožnicové stany vás nelimitujú. Altánok si postavíte vtedy, keď ho potrebujete, a tam, kde sa vám to práve hodí.

Nožnicové stany sú tiež hitom komunitných záhradObyčajný dvor u bytovky premeníte na komunitnú záhradu vďaka priestoru, ktorý vytvoríte pod záhradným stanom. Nožnicové stany sú veľmi skladné a zamerajú minimu miesta. Jednoducho sa tiež prevážajú. Ich montáž aj demontáž zaberie minimum času. Dokonca k stave nepotrebujete ani veľkú partu, či dokonca montážny tým zložený zo svalnatých chlapov. Nožnicové stany od firmy Mutton sú pritom veľmi stabilné, ale stále veľmi skladné a ľahké.

Vyberte si svoj záhradný altánokNožnicové stany vhodné ako záhradný altánok sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach: od 2×2 m až po 3×6 m. Stany je naviac možné navzájom spájať do väčších celkov. Vyberiete si tiež z niekoľkých farieb. Altánok si tak jednoducho prispôsobíte svojim potrebám aj vkusu. Ide o veľmi odolné záhradné stany, ku ktorým je možné naviac jednoducho objednať náhradné diely. Čo zásadne predlžuje ich životnosť.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *