Skrášlite sedaciu súpravu originálnymi dekoráciami

Bez sedacej súpravy si nevieme predstaviť našu obývaciu izbu. Sadáme si na ňu, keď sa rozhodneme pozrieť si dobrý film. Líhame si na ňu, keď prídeme z práce unavení. Šantíme na nej so svojimi deťmi. Je našim spoločníkom celých 24 hodín. Žiaľ, aj sedacia súprava nám po čase odíde. Záleží ale aj na tom, ako sa o ňu staráme. Ako si skrášliť sedaciu súpravu a čo vám pomôže predĺžiť jej životnosť?

 

Deky

 

Oceníte ich nielen v zimných mesiacoch, kedy sa budete potrebovať zohriať, ale i cez leto. Spolu s modernými vzorovanými dekoračnými vankúšmi oživia vašu sedaciu súpravu v neutrálnych farbách. Cez zimu odporúčame deky z ovčej vlny a deky pletené z hrubej priadze. Konkrétne deky z hrubej priadze sú vhodné aj do spálne na posteľ namiesto prehozov na posteľ. Sú vyrobené z merino vlny a sú naozaj kvalitné. Ak máte na sedacej súprave viac farebných vzorovaných dekoračných vankúšov, zvoľte si skôr deky v neutrálnych farbách, ako sivé, béžové, hnedé, smotanové. Nemixujte zbytočne veľa farieb – odporúčajú sa maximálne tri.

Dekami sa nemusíte len prikrývať. Môžete ich využiť aj ako ochranu sedacej časti sedacej súpravy. 

 

Prehoz na gauč

 

Dekami sedaciu súpravu skrášlite, ale čím ju ochránite? No predsa ľahko udržiavateľným prehozom na gauč! Odporúčame kvalitné akrylové prehozy na gauč. Sú príjemné na dotyk, nie sú predražené a skvele sa hodia k akejkoľvek sedacej súprave. Vyberiete si potlač, farbu a donesiete si ho domov. Prehozy na sedacie súpravy sú originálnymi dekoráciami, ktoré skrášlia aj vašu sedaciu súpravu. Navyše chránia látku sedacej súpravy, čím predlžujú jej životnosť.

 

Hodia sa na každý typ sedacej súpravy

 

Ak vlastníte rohovú sedačku, nemusíte sa báť. Aj vašej sedacej súprave pristane akrylový prehoz na sedaciu úpravu, farebné vzorované dekoračné vankúše a deky (z ovčej vlny). Vaša sedačka už nikdy nebude vyzerať nudne. Stačí, keď si kúpite tieto originálne dekorácie.

Ak nechcete platiť za nové dekoračné vankúše, stačí, keď si kúpite len obliečky na dekoračné vankúše. Výrazne tak ušetríte.

 

 

 

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *