Kde nakupovať nábytok online a ešte získať zľavu?

 

Krásny interiér podľa vlastného vkusu stojí kopec času a peňazí. Vedeli ste o tom, že existuje spôsob ako znížiť oba náklady na minimum? Vyskúšajte nakupovať nábytok a bytové doplnky cez internet s Tipli. Vyhnete sa tak preplneným obchodom, nervozite, únave a navyše ušetríte nemalé peniaze.

 

Nakupujte nábytok rýchlo a výhodne

 

Domov, v ktorom sa budete cítiť ako v rozprávke, nemusí existovať len vo vašich snoch. Iste, dizajnové kúsky stoja nemalé sumy. Avšak kúpiť nábytok či dekorácie podľa svojho gusta a vytvoriť tak bývanie ako z časopisu vás nemusí stáť všetky nasporené peniaze. Ako na to?

 

Mnohí z vás otáľajú s prerábkou interiéru z časových dôvodov. Obehať nábytkové obchody a vybrať si, zaberá množstvo hodín. Vyhnite sa tlačeniu v obchodoch. Nakupujte cez internet. Je to rýchly a pohodlný spôsob ako si prezrieť ponuky na trhu.

 

Nemusíte nikam chodiť. Stačí prísť domov z práce, zapnúť počítač a môžete vyberať. V online verzii obchodov si viete popozerať katalógy firiem. V pohodlí obývačky si porovnáte jednotlivé ceny. Výhodou online nákupov je okrem iného aj to, že tovar vám bude doručený bezplatne až pred vaše dvere. Je to naozaj rýchle, pohodlné a navyše výhodné.

 

Overení nábytkárski špecialisti

Tipli je proklientsky orientovaná spoločnosť, ktorej záleží na názore zákazníkov. Preto si dáva záležať, aby mala v portfóliu len serióznych a overených predajcov. Združuje e-shopy rôzneho zamerania . Okrem módy či dovoleniek cez Tipli kúpite s cashbackom aj nábytok. Zháňate obývaciu stenu? Kúpte ju cez Tipli v SCONTO nábytok a dostanete späť až 5% z ceny nákupu!

 

Problémy s vysedenou sedacou súpravou zasa hravo vyriešite v 25-rokov fungujúcom obchode Tempo-Kondela. Obchodník prináša mimoradne široký výber čalúneného nábytku ako gauč, kreslá, divány a mnohé ďalšie. Navyše môžete nakupovať s cashbackom 2 %. Zariaďte si štýlové bývanie za super ceny s Tipli ešte dnes.

 

Tajomstvo, ako nakupovať nábytok lacnejšie

 

Nepočuli ste ešte o Tipli cashbacku? Je to najlepší spôsob ako ušetriť. Tipli portál sa teší čoraz väčšej popularite. Svojim registrovaným používateľom totiž umožňuje tie najvýhodnejšie nákupy cez internet. Cashback znamená peniaze späť. To znamená, že dostanete naspäť percentá z finálnej sumy vášho nákupu. Niektorí predajcovia navyše umožňujú kombinovať cashback a zľavy.

 

Pozrime sa na cashback a zľavy na príklade. Predstavte si, že kupujete sedačku za 500 €. Cashback u predajcu je 10 %. Z nákupu sa vám vráti späť až 50 €. Ak predajca navyše poskytuje ďalšiu zľavu vo výške 20 €, ktorú môžete kombinovať s cashbackom, ušetríte na nákupe sedačky dokopy až 70 €.

 

Tipli tiež sleduje všetky akcie. Pravidelne prináša svojim používateľom aktualizované zľavy. Stačí pravidelne sledovať Tipli letáky a vždy budete vedieť, aké nové výhodné ponuky si pre vás registrované a zákazníkmi overené obchody pripravili. Stačí vám rýchla registrácia na Tipli a okamžite môžete začať nakupovať nábytok s výhodami.

 

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *