Šikovné tipy, ako si modernizovať obývaciu izbu

Najviac reprezentatívna miestnosť v domácnosti je našim verným útočiskom počas dobrovoľnej izolácie kvôli pandémii koronavírusu. Pozeráme v nej filmy, čítame v nej knihy, cvičíme v nej, ale venujeme sa aj rôznym iným hobby.

Ak uvažujete nad tým, že by ste si práve tento priestor modernizovali, inšpirujte sa šikovnými tipmi, ktoré vám ponúkame.

Deky z hrubej priadze a iné dekorácie z hrubej priadze

Aj keď zima sa končí, večer býva ešte pomerne chladný. Veď kto by nemiloval pohodlie pod teplou dekou a so šálkou teplého mlieka, či čaju v ruke!

Ak chcete modernizovať obývačku, upleťte si deky z hrubej priadze sami, alebo si kúpte už hotový výrobok. Tieto deky poslúžia ako prehoz na sedačke, ale môžete ich využívať aj na prikrývanie.

Ak ste si dali vyrobiť štýlové sedačky na mieru v Bratislave, alebo v inom slovenskom meste, nemusíte sa ani v prípade diek z hrubej priadze báť, že by boli príliš veľké, alebo malé, ak si ich dáte vyrobiť na mieru.

Z hrubej priadze si kúpte dizajnový vankúš z hrubej priadze, tzv. uzol. V detskej izbe detí zase pekne ukáže obláčik vyrobený z hrubej priadze.

Nová sedačka

Patrí k tým väčším investíciam, ale ak je potrebná jej výmena, netreba s tým zbytočne čakať.

Ak chcete modernizovať obývačku, odporúčame vám kúpiť si novú sedačku. Veľmi pekné sedačky nájdete aj v ponuke nových rohových sedačiek v Bratislave. Práve v našom hlavnom meste nájdete nespočetne veľké množstvo predajní sedačiek, kde si určite nájdete tú svoju vysnívanú.

Uprednostňujte skôr farebne neutrálne sedačky. Svetlá sivá, tmavá sivá, hnedá, béžová, či smotanová sedačka sú veľmi ľahko kombinovateľné s ostatným nábytkom a dekoráciami a hlavne ani po rokoch nevyjdu z módy.

Novú sedačku si ale môžete oživiť novými farebnými dekoračnými vankúšmi.

Okrem novej sedačky a diek z hrubej priadze modernizujte svoju obývačku výmenou kusového koberca za nový, umiestnením knižnice, kúpou moderných obrazov, alebo kúpou dekoračných závesov.

Zdroj obrázka:

Autor: New Africa / Shutterstock.com

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *