Šikovné riešenia do modernej kuchyne

Určitý systém usporiadania riadov a kuchynských pomôcok nájdeme v každej kuchyni. V dnešnej dobe sa však navrhujú kuchynské linky výhradne na mieru, čo je určitá výhoda. Máme možnosť prispôsobiť si rozmiestnenie skriniek podľa svojej potreby.

Ponúkame vám šikovné riešenia do moderných kuchýň. Ak plánujete modernizáciu kuchyne a teda aj výmenu kuchynskej linky, inšpirujte sa.

Nerezové drezy

Extrémne teploty neznášajú všetky materiály dobre. V kuchyni si však na to musíme dávať pozor najmä pri výbere drezov. Kým väčšina hľadí na to, aby sa drezy nepoškriabali, treba zohľadňovať aj to, či drezy dokážu odolať vysokým teplotám.

Medzi obľúbené klasiky v ponuke drezov patria nerezové drezy. Hodia sa vám k tým najmodernejším kuchynským linkách a v ich prospech hrá predovšetkým vysoká odolnosť proti hrdzaveniu a vysokým teplotám.

Ak teda uvažujete nad tým, aký drez si do kuchyne kúpiť, uprednostnite najkvalitnejšie nerezové drezy. Jednoducho sa čistia, a to vďaka tomu, že na povrchu nie sú žiadne póry.

Kvalitné výklopy na vysokých a horných skrinkách

V súčasnosti sa pri projektovaní kuchyne využíva každý voľný priestor a kuchynské linky sa stavajú prakticky po strop. Aby sme sa však dostali bez problémov do vysokých a horných skriniek, je potrebné zabezpečiť kvalitné výklopy. Zabezpečiť ich môžete aj pomocou Aventos HK-XS. Má štíhlu konštrukciu a umožňuje rozlet malých vysokých a horných skriniek.

Bez najmenších problémov sa dostanete aj do na prvý pohľad ťažšie prístupných skriniek.

Do týchto skriniek môžete ukladať predovšetkým menej používané kuchynské pomôcky.

Výsuvné odpadkové koše

Triedenie v domácnosti je čoraz častejšie preberanou témou. Aby sme ale mohli triediť odpad v domácnosti, potrebujeme viac košov na jednotlivé druhy odpadu.

Ak plánujete modernizáciu kuchyne, odporúčame vám dať si zabudovať do kuchynskej linky praktické výsuvné odpadkové koše.

Zdroj obrázka:

Autor: karnavalfoto / Shutterstock.com

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *