Najkrajší detské izby čitateľov oBydleni.cz – 8.díl!

Zatiaľ jednu z posledných inšpiráciou v zariadení detskej izby môžete na oBydleni.cz načerpať práve teraz. Predstavíme vám detská izba, ktorý obýva dievčatko a je teda zariadený ako rýdzo dievčenské. Izbičku je výrazný, dominuje mu maľba na stenách. Malá Danielka tu má navyše šikovnú vec na vybláznenie a úložné priestory vyriešené tak, aby pre ňu bolo upratovanie zábavou. Mamička nám prezradila, je na detskej izbe najzaujímavejšie.

Fotografie izbičky Danielko (3,5 roka) nám zaslala pani Opletalová z Krhová. Zároveň sme sa dozvedeli podrobnosti o tom, ako sa detská izba zariaďoval. „Všetko vzniklo z podkrovného izby,“ hovorí pani Opletalová. „Je útulný, farebný a priestranný a Danielce sa veľmi páči.“

Do izby namaľovala mamička veľký strom s kytičkou, jeden kvet slúži aj ako lampička. Danielka spí v postieľke s úložným priestorom, svieti na ňu mesiac a z obliečky na ňu pozerá Rákosníček. Naproti zavesili rodičia hojdačku pre vybláznenie.

Pre ľahšie upratovanie sú v izbe rôzne boxy a závesné siete. Do nich sa Danielčiny hračky krásne schovajú.

Izba je vymaľovaný sýtou ružovou. Celý ho lemuje namaľovaná zelená tráva, na ktorú v budúcnosti mamička s dcérkou domalují kvety a zvieratká.

Budúci týždeň vám predstavíme posledný z najlepších izieb súťaže!

Odporúčame: www.promamy.cz

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *