Módne odtiene

Možno by vám nenapadlo použiť zároveň fi alkovou, fuchsiovú a ďalšie podobné tóny. A ako vidíte, vyzerajú spolu skvele!

Módní odstíny

MODERNÝ kuchyne Nova Lack nápadito kombinuje skrinky vo vysokom lesku s typmi opatrenými dyhovaným povrchom. (Atelier Pedro)

VÝRAZNÉ závesy pretiahnuté až na zem dokážu miestnosť opticky zväčšiť. V tomto prípade chráni francúzske okno v obývacej izbe a bráni nežiadúcim pohľadom zvonka. (Foto: Bonprix)
Ak si netrúfnete na výrazné farby vo väčšej ploche, použite ich len na detaily.

ABY DIEVČENSKÉ izba nepôsobil príliš „sladko“, zariaďte ho bielym nábytkom jednoduchých tvarov. (Foto: A. S. Création)
Fialová patrí medzi módne farby už niekoľko rokov, hoci v našom konzervatívnom prostredí jej cesta na výslnie trvala dlhšie ako v zahraničí. V módnej oblasti sa dokázala presadiť rýchlejšie ako v interiérovej tvorbe. Jednotlivé farby z palety, v ktorej svoje miesto našli fi alková, temne ružová, čučoriedková, černicová a ďalšie podobné odtiene, spolu dobre ladia a dajú sa vzájomne kombinovať. Ak sa vám tieto farby páči, ale nechcete mať LADISLAVA MARKOVÁ, zariadenie príliš nápadné, vyberte si majiteľka spoločnosti E-color kombinácii s bielou, svetlo šedou či strie (www.e-color.cz) Brno. Trúfate Ak si na odvážnejšie riešenia, skúste variant s čiernym nábytkom a doplnkami. Tá je však vhodná len do miestností s dobrým denným osvetlením a nehodí sa pre malé tmavé priestory. V každom prípade treba postupovať citlivo a vzory používať so zmyslom pre detail. Bytový textil radšej vyberajte z jednej kolekcie, a ak si nie ste istí, poraďte sa s bytovým dizajnérom.

V priestranné spálni pôsobí zaujímavo striedanie jednofarebných a vzorovaných plôch. (Foto: Rasch)

OBKLADY značky Atlas Concord dokážu z kúpeľne vytvoriť úplne nevšedný priestor pre relaxáciu.

Zdroj: Náš útulný byt

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *