Moderné obrazy na plátne patria do každého bytu

Pekná farba steny nestačí. Ožije až vo chvíli, keď na nej nájde svoje miesto krásny moderný obraz.

Steny máme v bytoch stále prázdnejšie. Jednu zo stien v obývačke nám už obvykle nezaberá veľká nábytková stena, zbavujeme sa dokonca aj kníh. Nie každý má k nim vzťah a často sú považované len za lapače prachu. A steny osireli. Vdýchnite im novú dušu vďaka viacdielnym moderným obrazom. Obrazy na stenu sú tlačené na plátno a obraz je rozdelený do troch až siedmych dielov. Ale zostať máte možnosť aj u jednodielneho obrazu.

Obrazy na plátne vo viac ako 5500 motívoch

Abstraktné obrazy, krajina, rastliny, zvieratá, technika – to je len časť tém, ktoré medzi 5500 motívmi nájdete. Keď k tomu ešte pripočítate viac ako 40 možných rozmerov, určite si vyberiete nielen obrazy do obývacej izby, ale aj do spálne alebo detskej izby.

Obrazy na skle aj praktické obrazy s hodinami

Ďalšou možnosťou sú obrazy na skle. Formáty sú síce menšie, tlač na sklo je však veľmi efektná a farebne živá. Sklenené obrazy si máte možnosť vybrať v rozmeroch 30×30 cm, 40×40 cm, alebo 100×55 cm. V ponuke je aj verzia s hodinami.

Nechajte si vyrobiť obraz z vlastnej fotografie

Viete si predstaviť krajší darček pre starých rodičov, ako obraz na plátne alebo na skle s fotografiou ich vnučky či vnuka? A naviac s praktickými hodinami? Alebo si zvečnite na obraze svoju svadobnú fotografiu. Obrazy na plátne a na skle, vrátane tých z vlastnej fotografie, si objednáte na webových stránkach e-shopu Topobrazy.sk. Dodávateľom je firma LogicVision s.r.o.

Perfektný e-shop s obrazmi

Obrovský sortiment obrazov by sa mohol zdať neprehľadným. Ale opak je pravdou. Shop je perfektne pripravený na to, aby ste sa jednoducho a rýchlo zorientovali. Obrazy si vyberiete podľa motívu, veľkosti aj typu (na plátne, na skle, s hodinami). Určite sa na e-shop budete radi vracať, či už pre ďalšie obrázky do svojho bytu, alebo pre darčeky pre rodinu aj známych.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *