Malé skladacie prepravky ako veľký pomocník – používate ich?

Skladacie prepravky využijete v poľnohospodárstve, v potravinárstve, aj v automatizovaných procesoch. Ponúkajú optimálnu nosnosť a sú využiteľné pri skladovaní aj preprave.

Plastové skladacie prepravky sú veľmi praktickými a nenahraditeľnými pomocníkmi. Vedia totiž šetriť miesto, a to i v pohotovostnom režime. V procese logistiky nie sú žiadnym kompromisom. Veľmi cenenými sú v potravinárskom priemysle a v poľnohospodárstve vďaka svojej vlastnosti udržať potraviny dlhodobo čerstvými.

 

Čo dokážu malé skladacie prepravky?

 

Malé skladacie prepravky prekvapujú svojou nosnosťou, a to napriek svojim malým rozmerom. Obľúbené sú vďaka tomu, že umožňujú bezpečný transport a veľmi prakticky sa s nimi manipuluje Vedia šetriť financie firmám v rôznych fázach procesu prepravy a skladovania. Sú perfektne stohovateľné a majú tak malé nároky na miesto v rámci prepravy, v sklade, aj na predajni. Skladací mechanizmus prepraviek následne šetrí miesto vo chvíli, kedy z nich vyložíme tovar, a prepravky čakajú na svoje ďalšie použitie.

 

Pre automatizované prevádzky aj autosúčiastky

 

Skladacie prepravky sú svojou konštrukciou uspôsobené použitiu v automatizovaných procesoch. Obľúbenými sú v rámci automobilového priemyslu, kde sa používajú pre skladovanie a prepravu malých dielov a súčiastok. Podobné uplatnenie nachádzajú v priemyselnej výrobe obecne.

 

O firme Schoeller Allibert

 

Schoeller Allibert je prestížnym výrobcom a dodávateľom širokého sortimentu malých skladacích prepraviek, stohovacích a zasúvacích prepraviek, skladacích a pevných paletových kontajnerov, plastových IBC kontajnerov, plastových paliet, prepravných vozíkov, aj plastových obalov pre nápojový priemysel. Firma ponúka viac ako 1000 produktov. Schoeller Allibert je skvelým B2B partnerom pre firmy z celej škály odvetví: pre poľnohospodárstvo, potravinársky a nápojový priemysel, automobilový priemysel, priemyslovú výrobu, ale aj retail či poolingové služby.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *