Ktorá tieniaca technika sa hodí do moderných domácností?

Tieniaca technika vytvára súkromie, chráni pred zvedavými pohľadmi, ale chráni nás najmä pred slnečným žiarením v letných mesiacoch. Leto je síce ešte ďaleko, avšak jar je správnym obdobím na výmenu starej tieniacej techniky za modernú.

Ak žalúzie, ktoré máte v interiéri, už nespĺňa moderné požiadavky, ktorá tieniaca technika by sa vám hodila do vašej modernej domácnosti? Poradíme vám tieniace techniky, ktoré sa hodia do moderných domácností.

Rolety

Kedysi patrili rolety k obľúbenej tieniacej technike. Keď ich ale nahradili žalúzie, dostali sa do úzadia. Teraz sa rolety vracajú opäť do povedomia, avšak v omnoho viac modernejšom prevedení. Ak uvažujete nad tým, že by ste si klasické žalúzie, čo máte v interiéri, nahradili novou tieniacou technikou, odporúčame vám práve rolety.

Čím sú také výnimočné? Poskytujú efektívnu ochranu pred slnečnými lúčmi a zároveň sú aj praktickým moderným doplnkom domácnosti. Spestria okná, ochránia a pútajú želanú pozornosť všetkých návštev. Máte možnosť vybrať si z rôznych typov látok a dokážu vám ich vyrobiť na mieru.

Aké rolety si z ponuky vyberať? Zaujať vás môžu moderné retiazkové rolety, pružinové rolety, motorické rolety, bambusové rolety, či dokonca vonkajšie rolety.

Vertikálne žalúzie

Okrem klasického žalúzia môžete do svojho interiéru dať vertikálne žalúzie. Patrí k moderným tieniacim technikám, ktoré poskytnú dostatočnú ochranu pred slnečnými lúčmi. Na výber máte vertikálne žalúzie s látkovými lamelami, klasické elegantné zvislé vertikálne žalúzie, drevené vertikálne žalúzie, ale aj moderné šnúrové vertikálne žalúzie.

Je na vás, ktoré si vyberiete. Každé toto vertikálne žalúzie disponuje modernými prvkami a vysokou ochranou pred slnečnými lúčmi a zvedavými pohľadmi z okolia.

Zdroj obrázka:

Autor: yampi / Shutterstock.com

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *