Hrnček s fotkou – originálne skrášlenie bývania, ale aj skvelý darček!

 

Chcete, aby vaše bývanie bolo skutočným domovom? Potom si ho pravdepodobne skrášľujete rôznymi predmetmi, ktoré vám niečo pripomínajú. Napríklad, originálnymi hrnčekmi s fotkou!

Spraviť si z bývania domov vie byť niekedy náročné. Najmä, ak ste sa nasťahovali do nového bytu alebo domu, ale predovšetkým v prípadoch, keď bývate v podnájme alebo svoje bývanie častejšie striedate. Existujú rôzne predmety, ktoré pomôžu vaše bývanie zútulniť a spraviť z neho skutočný domov. Väčšina ľudí má rada fotky. Tie si dáte na stenu, poličku, chladničku a podobne, neustále vám tak pripomínajú vašu rodinu a blízkych, vďaka čomu sa cítite dobre. Obyčajné fotky na poličke alebo chladničke však nie sú tak originálne a nie vždy sa na dané miesta hodia. Dobré je tak fotky zakomponovať do rôznych predmetov, ktoré každodenne využívate. Napríklad, do hrnčeka. Hrnček s fotkou je tak ideálnym spôsobom, ako pekne zakomponovať fotografie vašich blízkych do užitočného predmetu, ktorý navyše každý deň prakticky využijete.

Skvelý nápad na darček

 

Hrnček s fotkou, prípadne hrnček s potlačou, je nielen skvelým doplnkom, ktorý si kúpite sami pre seba. Práve hrnček s fotkou môže byť skvelým originálnym darčekom na Vianoce alebo akýkoľvek iný sviatok. Stačí si len vybrať typ hrnčeka, farbu a najmä dobrú fotku. Voliť môžete buď obyčajný hrnček vo viacerých farebných variantoch, veľmi zaujímavý magický hrnček, ktorý sa mení vplyvom teploty a fotka na hrnčeku sa zobrazí po tom, čo do neho nalejete horúci nápoj. Tretím variantom je hrnček s držiakom na keramickú lyžičku, aj tu si môžete dať vlastnú potlač na hrnček. Či už tak uprednostníte obyčajný alebo zaujímavý magický hrnček, v žiadnom prípade neurobíte chybu. Získate veľmi originálny doplnok do bytu alebo výnimočný darček, ktorý skutočne poteší.

 

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *