Domáca vírivka nemusí byť iba tajným snom

 

Ak žijete v rodinnom dome, môžete túžiť po mnohých veciach – upravenej záhrade, vlastnom bazéne, dobrých susedoch, no i po takej vírivke. Myslíte si, že vlastniť domácu vírivku je otázka peňazí? Je predsa úplne jedno, či pôjdete na dovolenku k moru, alebo si budete odkladať na luxusnú vírivú vaňu.

Vírivky Brilix s prepracovaným dizajnom

Vírivá vaňa sa dá umiestniť do interiéru aj do exteriéru, všetko závisí od priestorových možností, ale aj od toho, či si chcete relax vo vírivke užívať na čerstvom vzduchu alebo radšej vo väčšom súkromí, v miestnosti, ktorú ste si v dome vyčlenili pre tento účel. Pri novostavbe môžete na vírivku myslieť už pri plánovaní projektu a jednoducho si vyčleníte miesto pre jej zabudovanie priamo do zeme, tak ako to je bežné vo wellness hoteloch. Aj vírivé vane Brilix s dlhoročnou tradíciou výroby sa postarajú o to, aby si porozumeli s vašimi potrebami aj prostredím, do ktorého budú umiestnené. Nájsť si vírivku na mieru nemusí byť ťažkou úlohou, stačí mať predstavu o jej veľkosti, tvare, počte sedadiel/ležadiel a funkciách. Kto si potrpí na luxusný vzhľad a prvotriedne materiály, musí zavítať medzi vyššie cenové kategórie, určite však neoľutuje. Domáca vírivka je jednoducho na nezaplatenie! Postará sa o vás od hlavy po päty množstvom trysiek, jej sedadlá sú ergonomicky tvarované, takže vás počas relaxu vo vírivke nič netlačí ani neomína. Zatvorte oči a uvoľnite sa po náročnom dni v práci!

Takto vyzerá relax vo vírivke

Ostali ste v domácnosti sami? Deti sa odsťahovali, nastal čas začať si užívať a pustiť sa do projektov, ktoré boli doteraz nerealizovateľné. Niektoré páry začnú chodiť na pravidelné dovolenky, navštevujú divadlá alebo k sebe pozývajú priateľov na kus reči pri poháriku kvalitného vína. Viete si predstaviť, ako by vám chutilo práve vo vírivej vani? V myšlienkach sa razom ocitnete v luxusnom wellness centre. Ak budete domácu vírivku využívať iba vo dvojici, postačí vám i menší model, no stále môžete myslieť aj na vašich priateľov alebo členov rodiny, s ktorými by ste sa v príjemne teplej vode mohli dobre porozprávať a ešte sa aj nechať pomasírovať. Účinky hydroterapie sú predsa známe už stovky rokov, preto vás zaiste motivuje aj priaznivý vplyv na vaše ubolené kosti, svaly a kĺby. Náladovým osvetlením a hudbou sa môže relax vo vírivke dostať do ešte vyššieho levelu. Prepracovaný systém trysiek sa postará o každú časť tela zvlášť, teda pokiaľ radi športujete, bude to pre vaše telo zaslúžená regenerácia. A čo ovládanie vírivých vaní Brilix? Bude pre vás hračkou, aj keď sa v moderných technológiách nevyznáte. Pri spustení vírivky vám všetko potrebné vysvetlia montážni pracovníci a pomôžu vám i s jej zazimovaním.

 

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *