Dodržujete zákon?

Zákony musíme dodržiavať všetci. O tom, či to tak je, naozaj nebudeme polemizovať. Niektoré sa nám nepáčia, iné nám pomáhajú. Predstavte si, ako by vyzerala spoločnosť bez pravidiel a zákonov. Mnohé zákonné ustanovenia však majú naozaj na zreteli naše dobro a bezpečnosť. A tá je prvoradá. Nechceme rozoberať nejaké bezpečnostné predpisy, ktoré sú na každom pracovisku, ale tie, ktoré určite každý z nás rešpektuje. A tým je zákonné poistenie vášho motorového vozidla.

Pri prevádzke motorového vozidla hrozia veľké škody na majetku, zdraví a živote iných osôb. Zaplatenie takýchto vysokých škôd z vlastného vrecka motoristu by bolo náročné, ak ne doslova nemožné. A preto existuje zákon, ktorý prikazuje držiteľom vozidla uzatvoriť si PZP. Vďaka nemu škody, ktoré neúmyselne spôsobíme naším vozidlom inej osobe, zaplatí poisťovňa za nás.

Nekonajte unáhlene

Poistenie je povinné zo zákona a musí ho mať každý. Myslíme si, že to je jeden zo zákonov, ktoré sa nikto nesnaží obísť. Lenže nie je dobré, keď kúpime auto a vojdeme do prvej poisťovne, neporovnáme ponuky a neinformujeme sa o výhodách a možnostiach. Zväčša na to nemáme čas a chceme to mať čo najrýchlejšie za sebou. Existuje aj iná možnosť, ako prácne obchádzať poisťovne a zisťovať ponuky. Určite ste ju ešte neskúsili.

Poistenie v pohodlí domova

Zákonná poistka na auto sa dá uzavrieť aj z pohodlia domova. Nie, nemusíte si poistného poradcov hneď volať na kávu. Zákonné poistenie, ale aj zrušenie pzp môžete uzatvoriť pohodlne a bezpečne cez internet. V pokoji si porovnáte ponuky vybraných druhov poistenia a rozhodnete sa pre tú najlepšiu. Informujete sa o novinkách a aktuálnych ponukách poisťovní. PZP v Komunálnej poisťovni umožní online porovnať ceny, výhody a služby pri havarijnom a zákonnom poistení.

Buďte múdri

Takže cez internet získate profesionálne poradenstvo v oblasti poistenia, dozviete sa informácie o najnovších novinkách, získate prehľad v ponukách , a samozrejme, môžete pohodlne uzavrieť zákonné , či havarijné poistenie. A keďže poistenie v prvom rade chráni, treba sa uzavretiu poistnej zmluvy aj zodpovedne venovať. A to sa asi so zodratými nohami dosť dobre nedá.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *