Detské tapety rozžiaria očká chlapcom i dievčatám

Aj vy to poznáte? Detská izbička je už takmer kompletne zariadená, avšak stále máte pocit, že tomu ešte niečo chýba. Niečo, čo by dostalo „do kolien“ každého nového návštevníka tohto súkromného malého „kráľovstva“. Čo tak využiť možnosti skvelého interiérového dizajnu, a to pomocou úžasných tapiet a doplnkov v podobe rôznych farebných kobercov a rozprávkových závesov?

Tapety do detskej izby rozvíjajú fantáziu a tvorivosť

Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek, detské tapety sa postarajú o vašu maximálnu spokojnosť. Celú izbu dokonale zútulnia, ozvláštnia, „vyfarbia“ a dodajú jej „dušu“. Sami poznáte svoje deti najlepšie a presne viete, čo majú radi, čo sa im páči a v akom prostredí sa cítia najpríjemnejšie. Niektorí výmyselníci žijú vo svete autíčok, iné majú oči len pre princezné a zámky, ale sú aj takí, ktorí milujú zvieratká a prírodu a na tieto reálne motívy nedajú dopustiť. V malej „džungli“ snov, kde je všetko možné a nemožné je len nudiť sa. Práve o to v detských izbách ide. Chceme tu vytvoriť bezpečné miesto pre naše ratolesti. Akýsi „prístav“, kde sa vždy budú radi vracať. Budú hrdí na svoju novú izbičku a s radosťou do nej budú volať všetkých kamarátov, babičky, dedkov, len aby sa pochválili. Úprimná detská radosť je na nezaplatenie.

Nezabudnite ani na detské koberce

 

Tapetou sa stena nielen „ukončí“ a „vyfarbí“, ale určite dodá aj pocit tepla, najmä pri posteli. Chladná stena je už minulosťou. Kedykoľvek sa rozhodnete pre výmenu tapiet, veľmi jednoducho, ľahko a bez poškodenia steny ich skrátka odlepíte. Moderné tapety sú výnimočné najmä tým, že steny pod nimi dýchajú a starajú sa o jej lepšie spevnenie. Ďalší skvelý spôsob, ako izbu zútulníte ešte viac, je napríklad aj koberec. Príjemný mäkký spoločník na dlhé detské hry a fantázie. Detské koberce sú priam ideálne pre stavanie hradov zo stavebníc alebo iba tak – na váľanie sa po zemi. Spestria vaše dni a niektoré sú vďaka svojim motívom dokonca aj súčasťou hier.

Chýbajú už len detské závesy

 

Bolo by to asi zvláštne, ak by sme zabudli na okná. Akúsi „bránu“ do sveta. Povedzme, že v tomto prípade môžu byť tiež bránou, ale do sveta detskej predstavivosti. Je dokázané, ako farby ovplyvňujú city, myšlienky, nálady a pocity ľudí. Pokiaľ ide o deti, tie vnímajú všetko ešte intenzívnejšie. Neprehliadnite preto tento dôležitý detail, zaobstarajte záclony a závesy do detskej izby a postarajte sa o to, aby hravosť, sviežosť, spontánnosť a farebnosť vládli skutočne všade.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *