Dedinská inšpirácie v štýle Provence

Ivona si kúpila domček sprvu ako rekreačné, ale ako šiel čas, postupne presídlila z pražského bytu na dedine. Opravila strechu, ale na prepadnutú podlahu v obývačke už nevyšlo. A to isté sa dá tvrdiť o ďalšom mobiliári. Skrátka domček z roku 1906 chátra a Ivona by tak stála o novú kuchyňu s obývacou izbou. Čo viac, predstavuje si ho v štýle Južné Francúzsko. A to je výzva práve pre naše dizajnérmi! Toľko dojatie sme ešte nezaznamenali.

Vesnická inspirace ve stylu Provence

Dedinská inšpirácie v štýle Provence
Jedná sa o úpravu chyže v starom dedinskom dome, ktorá v súčasnej dobe slúži ako kuchyňa s jedálňou a obývací priestor. Miestnosť má krásne klenuté stropy a kachle, ktoré priestor vykuruje. Celý priestor však neprešiel rekonštrukciou už dlhé roky.

Kuchyňa je stará a rozpadá sa, podlaha sa nachádza v zlom stave, všade sú nevyhovujúce elektro rozvody. Miestnosť vypĺňa provizórne nábytok. Celý priestor pôsobí stiesnene, depresívne a tmavo so zlým osvetlením. Priestor má niekoľko ďalších úskalí ohľadom dispozície. Obytná zóna je dlhá, relatívne úzka a priechodná do vedľajšej spálne.

Čaká nás proste kompletné veľká rekonštrukcia chyže!

Témy dielu: kúzlo starých kachlí; výhody indukčných dosiek

VIP: Tereza Kostková a filmová kuchyne seriálu Cesty domov

Nenechajte si ujsť ďalší diel novej série „Ako sa stavia sen“ už v nedeľu 2. júna od 18.00 na Prima family!

 

Pred:

Po:

 

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *