Ako sa stavia sen: Kuchyňa v štýle Provence

Na profesionálnu pomoc Marka poddaného a Ondreja Borovce, odborníkov na krásne a štýlové bývanie, čaká rodina Makovských. V súčasnej dobe investujú partneri všetku energiu aj financie do detí, a preto sa im nedostáva síl na rekonštrukciu starej kuchyne. Dizajnéri sa pri premene hodlajú držať jemného štýlu, a navyše nový interiér okorenia francúzskym duchom. Nenechajte si ujsť ďalší zázrak cez víkend!

Makovští sú aktívne rodina, ale s pasívnym prístupom k vlastnému obydlia. Kým dom stojí a dá sa v ňom bez problémov bývať, opravy a rekonštrukcie môžu počkať. Ich deti sú našťastie opačného názoru. Do relácie Ako sa stavia sen prihlásili rodičia práve ony! Chceli by mamičke zariadiť krásnu kuchyňu.

Súčasný interiér je veľmi originálna a má čaro – majitelia svojpomocne urobili až dosť. Je tu k videniu napríklad starý kredenc natretá žlto a modro alebo obklady v retroštýle. Napriek tomu kuchyňa potrebuje razantnú zmenu, a to hlavne z praktického hľadiska. V linke chýba umývačka a pracovná plocha je takmer k nedohledání.

Okrem praktickej stránky ale dizajnéri myslia aj na krásu. Odvážne použijú tapetu v štýle Provence a skombinujú starý nábytok s novým. Ako sadne rustikálne kuchyne k vysokému lesku obkladu? A kde zakúpiť originálne zahraničné doplnky?

Nenechajte si ujsť premenu inšpirovanú jedinečným francúzskym štýlom už sobotu 8. októbra od 18.00 v relácii Ako sa stavia sen!

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *