3D meracie prístroje vám uľahčia a urýchlia prácu

Technologické procesy sa v posledných desiatich rokoch značne vylepšili. Inovácie sa však dočkali aj samotné nástroje, ktoré slúžia na zjednodušenie a urýchlenie práce. V priemyselnej oblasti sa na vrchol vypracovala jedna česká spoločnosť, ktorá pôsobí okrem iného aj na slovenskej pôde. Špecializuje sa na predaj presných 3D meracích prístrojov.

Ak zháňate odborníka na meracie prístroje, odporúčame osloviť spoločnosť DEOM. Zastupuje na tuzemskom trhu americkú firmu MICRO-VU, ktorá je preslávená takmer po celom svete.

 

Akú históriu má firma DEOM?

 

Zrodila sa v roku 2011. Stala sa výhradným dodávateľom meracích prístrojov americkej značky MICRO-UV. V súčasnej dobe poskytuje služby na českom, slovenskom a poľskom trhu. Ale nie je vylúčené, že nebude expandovať aj do ďalších európskych krajín.

 

Čo všetko ponúka?

 

DEOM je odborník na meranie rozmerov. Predáva meracie prístroje pre kusové aj sériové meranie. Záleží teda len na vás, ktorý z ponúkaných variantov potrebujete. Zariadenie si poradí s akýmkoľvek materiálom a poslúži v mnohých laboratóriách a výrobných halách. Softvér nainštalovaný v prístrojoch je v českom jazyku, tak nevadí, ak neviete anglicky.

 

Bez 3D skenerov sa nezaobídete

 

Veľmi populárne sú 3D skenery, pričom samotný názov napovedá, že sa používajú na vytváranie modelu skenovaného objektu. Ďalšou úlohou, ktorý 3D skener má, je kontrola, či je výsledok totožný s modelom. Pozrite sa do pestrého produktového portfólia spoločnosti DEOM a nájdete tu 3D skenery rôznych druhov, napríklad REXCAN C500 a REXCAN D500 / D700. Samozrejmosťou je vysoká presnosť, ktorá je u takýchto prístrojov žiaduca.

Ak vás teda niektoré z ponúkaných zariadení zaujalo, stačí spoločnosť DEOM osloviť cez kontaktný formulár na webových stránkach. Spýtajte sa na všetko, čo potrebujete vedieť. Kvalifikovaný pracovník vám obratom odpovie.

 

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *