Tradičná tieniaca technika, ktorá pristane všetkým oknám

V zime si užívame každý slnečný lúč, ktorý prehrieva našu vykurovanú domácnosť. Cez leto sme však radi, že nie sme stále na slnku a dokážeme si užiť pekné chvíle aj v chládku.

 

Pripravte sa na horúce letné dni už teraz a investujte do výmeny starej tieniacej techniky. Vyberte si tradičnú, ktorá je moderná, nadčasová a hodí sa k vášmu zariadeniu.

 

Závesy až po zem

 

Klasické interiérové žalúzie bolo trendy pred pár rokmi. Z trhu ich pomaly, ale isto vytláčajú štýlové závesy po zem. Sú to závesy, ktoré bezpochyby zavesia nudu na klinec. Tieto závesy sú vhodné do moderných interiérov, ktoré majú veľké presklené plochy – francúzske okná. V prípade potreby vám vytvoria súkromie, aké budete chcieť. Navyše bránia v prehrievaní interiérových priestorov. Predávajú sa v rôznych farebných prevedeniach a ich najväčšou kvalitou je látka, z ktorých sú vyrobené. Závesy dokážu prekryť celé okno, no vyrábajú sa aj také závesy, ktoré slúžia skôr ako dekorácia po stranách.

 

Vyberte si moderné závesy do interiéru a už viac nemusíte hľadať kvalitnú tieniacu techniku.

 

Vonkajšie žalúzie 

 

Moderné, nadčasové, úchvatné – aj takto by sme mohli charakterizovať tento typ tienenia. Kvality vonkajšieho žalúzia oceníte už po prvých dňoch od inštalácie. Vytvárajú požadované súkromie, no zároveň vám nebránia vo vetraní interiérových priestorov.

Poskytujú účinnú tepelnú ochranu budovy, čo oceníte za každého ročného obdobia.

Ak máte nudné fasády, vonkajšie žalúzie vám vonkajší priestor vašej nehnuteľnosti viditeľne skrášli.

 

Pripravte sa na vysoké teploty v predstihu a už teraz cez zimu si objednávajte modernú tieniacu techniku. Okrem vyššie spomínaných tieniacich techník vás môžu zaujať pergoly, látkové rolety, screenové rolety, ale aj slnečné plachty.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *