Sprchovacie kúty

Vedeli ste, že priemerný človek strávi jeden a pol roka svojho života v kúpeľni? Prečo teda mnohí na tento fakt zabúdajú a zariaďovaní kúpeľne nevenujú toľkú pozornosť ako obývačke alebo spálni? Každá miestnosť v dome by mala byť zariadená tak, aby sme sa v nej cítili príjemné. Výnimku netvorí ani kúpeľňa. Pri tejto miestnosti sa však často musíme pasovať s problémami, ktoré prinášajú jej rozmery. Čoraz viac ľudí miesto klasickej vane volí kúpu sprchovacích boxov. Šetria miesto a hodia sa takmer do každej kúpeľne.

Výber sprchového boxu nepodceňujte

Voľba nového sprchovacieho boxu je proces, ktorý so sebou prináša veľa možností a variantov s rôznymi funkciami a nákladmi. Renovácia alebo budovanie novej kúpeľne je pridanou hodnotou domu. Výber sprchovacieho kúta sa musí zmestiť do rozpočtu, ale musí byť tiež v harmónii s už existujúcimi interiérovými prvkami v kúpeľni. Sprchové boxy sú dobrou investíciou, ktorá môže viesť k zvýšeniu celkovej hodnoty domu.

Kúpeľňa ako miesto relaxácie

Vďaka sprchovému kútu môžete prakticky vyriešiť priestor v kúpeľni. Hodí sa ako do menších priestorov, tak ich do väčších. Dnešné sprchové kúty neslúžia prvoplánovo len na hygienu. Ak milujete relaxáciu, zvážte investíciu do masážnych sprchovacích boxov. V nich si môžete dopriať relaxáciu a príjemnú masáž každý deň. Ak milujete kúpeľ vo vani, ale rozmery vašej kúpeľne vám ju nedovoľujú mať, poobzerajte sa po sprchových kútov s veľkou vaničkou. Niektoré dosahujú dokonca rozmer až 140×85, čo sa bude páčiť každému milovníkovi vaní. Od zakrivených až po hranaté tvary, malých či veľkých rozmerov, vyberte si produkt, ktorý padne do vašej kúpeľne ako uliaty. Premeňte vašu kúpeľňu na najvyšší luxus.

Pýtate sa ako ušetriť ešte viac miesta? Predsa výberom posuvných sprchovacích dverí. Dvere len jednoducho posuniete, neotvárajú sa do priestoru, čiže nemusíte rozmýšľať, koľko miesta vám ešte zostáva. Dvere sú vyrábané z bezpečnostného skla.

Hedy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *