Projekt Premiére – nová šanca ako bývať

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Máme pre vás dobrý tip! Projekt Premiére poskytuje všetko, čo má moderný domov mať: atraktívnu lokalitu, výbornú občiansku vybavenosť, perfektné panoramatické výhľady na hlavné mesto a ešte oveľa viac. Veď čítajte.


Predstavenie projektu

Jedná sa o obytný komplex, ktorý na 23 podlažiach ponúka apartmány, štúdiá aj byty. K dispozícii sú obytné jednotky 1+kk až 4+kk o výmere 32 až 125 m2. Čo je v iných prípadoch výsada, je pri projekte Premiére samozrejmosťou. Konkrétne v tomto prípade hovoríme o balkónoch, lodžiách alebo terasách, ktoré sú súčasťou obytných jednotiek. Štandardom u novopostavených obytných priestorov sú obchodné a administratívne priestory na prízemí. Je nimi vybavený aj tento projekt, o ktorom sa viac dozviete na www.finep.sk.

Ulica s históriou, súčasnosťou aj budúcnosťou

Komplex sa nachádza na Šancovej ulici v Starom meste. Nové byty Bratislava nemôže ponúknuť na atraktívnejšom mieste v centre diania . Z historického hľadiska bola Šancova ulica komunikáciou, ktorá sa tiahla popri opevnení a valoch starého Prešporku. Odvtedy prešla ulica mnohými zmenami a šírkou sa môže rovnať moderným bulvárom v Európe. Je skvelým východiskovým bodom, z ktorého sa ľahko dostanete napríklad k nákupným centrám alebo do lesoparku na Kolibe. Šancová vám dáva šancu na lepšie bývanie, ktorou by ste nemali pohrdnúť.

S ohľadom na budúcnosť

Moderné bývanie sa nebuduje len s ohľadom na súčasnosť a najbližších pár rokov. Dôležitý je dlhodobejší horizont a tieto byty v Bratislave na predaj sú toho dôkazom. Súčasťou obytného komplexu sú totiž aj poschodové garáže, konkrétne tri podlažia parkovacích miest. A keďže doba pôjde čoraz viac smerom k obnoviteľným zdrojom energie, ich súčasťou sú aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Projekt Premiére jednoducho myslí na budúcnosť- vašu aj celej spoločnosti.

redaktor Karel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *