Pri zariaďovaní spálne využite každý voľný priestor

V tejto miestnosti primárne oddychujeme a preto by sme mali pri jej zariaďovaní klásť dôraz najmä na pohodlie a útulnosť.

Ak sa chystáte zariaďovať práve spálňu, pri zariaďovaní využite každý voľný priestor. Poradíme si, ako si ju zariadiť, aby ste sa v nej cítili príjemne.

Začínajte vždy s výberom postele 

Skôr, ako budete objednávať nábytok, mali by ste objednávať posteľ. Krásne postele dokážu spálňu zariadiť aj bez zbytočných čačiek mačiek. Posteľ musí vyhovovať veľkostne, ale aj dizajnovo k dekoráciám, ktoré by ste si chceli umiestniť do spálne. Najčastejšie nájdete v ponuke obchodov s posteľami moderné čalúnené postele alebo nadčasové a zároveň kvalitné masívne postele. Oba typy manželských postelí sú veľmi kvalitné a majú svoje plusy, ale aj mínusy.

Vstavané šatníkové skrine dokážu vytvoriť veľa úložného priestoru

Aby ste ale využili priestor na maximum, objednávajte si posteľ s kvalitnými matracmi a s úložným priestorom. A ak potrebujete úložný priestor na oblečenie, čiže šatníkovú skriňu, najlepším riešením môže byť na mieru robená vstavaná skriňa oproti posteli. Ak ale nedisponujete veľkým priestorom v spálni a nechcete uberať z rozmerov postele, odporúčame dať si vyrobiť vstavanú skriňu, šatníkovú skriňu nad posteľ, presnejšie okolo čela postele. Využijete tak priestor, ktorý by pravdepodobne ostal nevyužitý. Ak si ale vyberiete drevenú posteľ, klaďte dôraz na to, aby šatníková skriňa bola v rovnakom farebnom prevedení ako posteľ.

Moderné nástenné police

Moderné a zároveň dizajnové nástenné police dokážu poskytnúť úložný priestor rôznym drobnostiam. Môžete si na ne odkladať rôzne dekorácie, ale aj vázy s kvetmi, či napríklad fotky v rámčekoch a knihy. Moderné nástenné police s dizajnovým obrazom na plátne, poprípade zostavou obrazov dotvoria priestor a poslúžia ako dekorácie mnoho rokov.

Zdroj obrázka:

Autor: Ground Picture / Shutterstock.com

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *