Párty stany – viete, aké majú výhody?

Hľadáte univerzálny prístrešok na rybárčenie, záhradné party alebo ako stánok na predaj produktov? Potom sú párty stany rozhodne veľmi dobrou voľbou. Pýtate sa prečo?

Prístrešky sú základom prežitia človeka už odjakživa. Kým v zime a nepriaznivom počasí je prístrešok prakticky nevyhnutnosťou, zíde sa aj v iných situáciách. Dnes už prístrešky nie sú to, čo boli v minulosti, kedy plnili úlohu ochrany pred predátormi a podobne. Dnes sa najčastejšie potrebujeme ukryť tak akurát pred počasím. Bežné obydlia nás pred všetkými vonkajšími vplyvmi spoľahlivo ochránia, majú ale jednu nevýhodu – sú len na jednom mieste. To je rozhodne fajn, že sa sami od seba nehýbu po svete, ale my, ľudia, sme tvory pohyblivé. A keďže sa pohybujeme, niekedy sa hodí, aby sa s nami pohyboval aj náš prístrešok. Nájsť ale takúto formu úkrytu, ktorú si so sebou budete môcť bez problémov nosiť a bude spĺňať všetky vaše očakávania ale nemusí byť práve jednoduché. Bežné stany sú niekedy náročné na skladanie, sú malé a v lete je v nich neznesiteľne horúco. Drobné prístrešky, ako napríklad slnečníky, sú síce skladné, ale labilné a veľa toho pod nich neschováte. Tu sa dostáva k slovu akýsi kompromis medzi prístreškami, ktorým sú párty stany.

Spoľahlivé párty stany sú základ

Tak ako pri iných produktoch, aj pri výbere párty stanu si musíte dávať pozor na to, aký párty stan vyberiete. Samozrejme, mali by ste voliť overené a certifikované párty stany, ktoré vás rozhodne nesklamú. Veľa ľudí sa ale pri výbere párty stanu uchýli k lacnejším variantám, veď párty stany sú predsa len prechodným a občas využívaným prístreškom, tak sa na ňom bez problémov môže trochu ušetriť… To je rozhodne veľká chyba, kvalitné párty stany sa totiž od nekvalitných líšia skutočne citeľne. Nekvalitné párty stany vás budú rozčuľovať zložitým a ťažkopádnym systémom skladania a rozkladania, ich konštrukcia bude labilná a od vodotesnosti budú mať často poriadne ďaleko. Takýmto nepríjemnostiam sa vďaka výberu kvalitného párty stanu jednoducho oblúkom vyhnete.

Kvalitné párty stany? Predsa Brimo!

Pozrime sa na značku Brimo, ktorá ponúka kvalitné a certifikované párty stany, ktoré vám budú robiť len radosť. Prvú výhodu pocítite už pri výbere párty stanu, kedy máte na výber mnoho veľkostí a farebných kombinácií, môžete si tak byť istí, že nájdete stan presne šitý na mieru vašim požiadavkám. Pestrá ponuka párty stanov sa postará o prvú radosť, o druhú sa nepochybne postará automatický systém zaistenia stanu, vďaka ktorému je skladanie a rozkladanie stanu skutočná hračka. Poteší aj samotná kovová konštrukcia párty stanu, ktorá je veľmi kvalitná a robustná. Plus, je natretá práškovou farbou, ktorá sa postará o jej odolnosť voči vonkajším vplyvom, ale najmä odolnosť voči hrdzi. Rovnako odolná je aj polyesterová plachta, ktoré je vodotesná a odolná voči UV žiareniu, nemusíte sa tak obávať, že po pár dňoch na priamom slnku bude mať váš stan úplne iný farebný odtieň ako na začiatku. Párty stany Brimo sú tak veľmi dobrým riešením, pokiaľ hľadáte overený a spoľahlivý párty stan, ktorý vám bude verne slúžiť. Tak nečakajte a vyberte si svoj párty stan aj vy!

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *