Obývačka zvlášť alebo spoločne s kuchyňou?

Súčasná doba sa nezmazateľne podpisuje na dispozičnom Usporiadanie bytu, predovšetkým PAK na reseni Centrálne obytné nudy, KDE SA Stava fenoménom Spoločný priestor pre kuchýň Obývačka. Spojení týchto miestností v jednu veľkú si jednoducho vyžiadala doba JE Tak nevyhnutným dôsledkom životného štýlov – Veľa pracujeme, domov chodíme neskoro KEDY inokedy stráviť Spoločné chvíle Nez večer vo veľkom spoločenskom priestore.

Potom moze jeden z partnerov variť, zatiaľ čo druhý odpočíva v obývačke; Tak môžu byť spolu zdieľať trebárs zážitky z celého dňa. Aby však bolo také Usporiadanie účelné vyhovovalo všetkým „účastníkom“ bývania, je potrebné pri Budovanie kuchyne dodržať určité pravidlá. Zásadnými problémy, ktoré by mohli symbiózu obývačky kuchyne narušiť, bývajú hluk na pach z varenie

Eliminovať pachové ruchy môžeme umiestnením kuchynskej časti do plynule nadväzujúceho priestoru, ktorý má vlastné okno a nainštalovať tu optimálne odsávacie zariadenie. V prípade hlučnosti, ktorej zdrojom potom bývajú práve digestory a doplňujú ich umývačky, bude riešením nákup domácich spotrebičov, ktoré majú minimálne decibelovej prejavy.

Údaje na štítku by sme si preto mali overiť priamo na predajnej ploche, alebo priamo v prevádzke u niekoho doma. Mali by sme však mať na pamäti, že hlučnosť jednotlivých zariadení nemusí byť výrazná, ale pokiaľ budú obaja pomocníci v chode naraz, je hneď po pokoji.

FOTO DREAMSTIME

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *