Nestavajte z betónu, montujte z ocele!

Pokiaľ stojíte pred nemilou povinnosťou zabezpečiť zastrešenie vašej firmy, máme pre vás rýchle a jednoduché riešenie.

Materiály na stavbu budov sú dnes veľmi rôznorodé, vlastne rôznorodejšie ako kedykoľvek predtým. Preto môže byť výber toho správneho materiálu pre vaše dielne, haly, alebo akékoľvek iné budovy, dosť náročný. Najmä keď sa rozhodnete pre stavbu novej budovy a pri tvorbe projektu u nejakej stavebnej firmy vám vychrlia 4 papiere A4 s názvami všetkých tých možných materiálov, ktoré ani len neprečítate. Vtedy začnete uvažovať o tom, či neexistuje jednoduchší spôsob, ako výstavba novej budovy.

Tým jednoduchým spôsobom sú oceľové haly

Keď sa povie oceľová hala, mnohí z nás si predstavia nejakú oceľovú búdu pre robotníkov na nejakej stavbe. Oceľové haly sú však dnes tou najmodernejšou cestou, ktorou sa môžete vydať, ak potrebujete nejakú budovu. Základom pre montované haly je oceľová konštrukcia, ktorá je pôvodcom všetkých výhod oceľových hál. Oceľové konštrukcie sú vyrobené zo za studena valcovanej ocele, ktorá je mimoriadne ľahká a pevná zároveň. Nízka hmotnosť konštrukcie predstavuje výhody z pohľadu distribúcie haly na vami určené miesto, ale aj z pohľadu rýchlosti montáže. Oceľové haly sa dajú zmontovať za skutočne krátku dobu a stačia na to iba dvaja montéri. Všetky komponenty použité na montovaných halách sú mimoriadne robustné, ale zároveň maximálne prispôsobivé, a tak môžete navrhnúť halu presne podľa vašich predstáv.

Kto to zmontuje?

Ak hľadáte vhodnú firmu, ktorá by sa postarala o montáž vašej haly, potom je tu Frisomat. A ten vám nielen že sprostredkuje odbornú montáž vašej haly, ale bude vás sprevádzať celou cestou montovaných hál, od projektu, až po finálne doladenie vašej haly. Vďaka oceľovým halám stratíte všetky starosti spojené s výstavbou haly a nepochybne ušetríte obrovské množstvo času a hlavne peňazí, keďže cena za montované haly je neporovnateľne nižšia, ako za haly stavané.


Hedy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *