Laminátová podlaha: Skvelá podlahová krytina aj do vašej domácnosti

Laminátové podlahy sa za posledné roky dostali na popredné priečky obľúbenosti. Ide totiž o cenovo dostupnú alternatívu pre všetky domácnosti, ktoré milujú drevené parkety, avšak rozpočtovo na vysnívanú podlahu nestačia. Prečo by ste o nej mali uvažovať aj vy?

Laminátové podlahy majú dlhú životnosť

Pri výbere vhodnej podlahy domácnosti zvažujú jej trvácnosť a životnosť. Laminátová podlaha je vďaka svojej konštrukcii a vysokej hustote drevovláknitých dosiek skutočne vysoko odolná. Je ošetrená špeciálnou vrstvou proti poškrabaniu, čo z nej robí atraktívnu podlahovú krytinu, z ktorej sa budete tešiť pokojne aj niekoľko rokov.

Starostlivosť o laminátovú podlahu je jednoduchá

Ďalšia dobrá správa. Laminátová podlaha je nenáročná na údržbu. Stačí, ak z nej raz týždenne pozametáte prach a pretriete ju vlhkým mopom. Aj preto je tento typ podlahy vhodný do zaneprázdnených domácností.

Laminátová podlaha je vhodná do všetkých miestností

Môžete ju inštalovať do obývačky, kuchyne, jedálni aj spálne, pretože je dobrou voľbou do každej miestnosti. Univerzálna podlahová krytina je totiž dostatočne odolná a hodí sa aj do miestnosti s vyššou prevádzkou.

Stovky štýlových prevedení

Laminátové podlahy sú známe pre stovky dekorov, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší. Či už túžite po parketách v elegantnej sivom, tradičnom dubovom alebo výraznom tmavom odtieni, laminát vás nesklame. Okrem farieb môžete siahnuť aj po laminátovej podlahe s originálnou textúrou v rustikálnom, prírodnom alebo tiež klasickom štýle, ktorá dokonalo vynikne v miestnosti.

Vyberte si aj vy tú pravú laminátovú podlahu, ktorá vo vašej domácnosti navodí príjemnú a hrejivú atmosféru.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *