Dovolenka už sa blíži. Zahovorte si ubytovanie v Chorvátsku včas

Čas dovoleniek, ktoré máme väčšinou od konca júna do začiatku septembra, bude veľmi rýchlo tu, a mnoho z tých, ktorí doslova milujú more, už majú svoje obľúbené miesta v obľúbených krajinách rezervované. Preto by ste sa mali poponáhľať, nech už sa plánujete vydať kdekoľvek, a svoju dovolenku si rezervovať. Respektíve predovšetkým ubytovanie. Medzi našincami je o populárne krajiny tento rok veľký dopyt, možno preto, že ľudia dva roky „nikde“ neboli, a teraz sa tešia na vytúženú dovolenku.

Blízke a populárne Chorvátsko

Veľa rodín s deťmi aj mladých párov či seniorov čaká dovolenka v Chorvátsku. Ak nemáte konkrétne miesto, kde sa chcete dopraviť, môžeme vám odporučiť niektorú z obľúbených destinácií, ako napr. Crikvenica, Pula, Vir, Malinska, Medulin, Makarska, Dramalj, Vodice a ďalšie.

Rezervovať si môžete ubytovanie v Zadare. K najobľúbenejším patrí ubytovanie Beach Apartment Zadar, ktoré má hodnotenie 9,8 z desiatich, a to od 107 návštevníkov. Piesočná pláž je vzdialená len 300 m, zadarmo tu môžete parkovať, používať WI-FI aj klimatizáciu. Využiť môžete 5 apartmánov so 14 lôžkami. Dohovoríte sa chorvátsky, rusky, taliansky, anglicky alebo nemecky. Ubytovanie je v kamennom dalmátskom dome päť minút chôdze od piesočnatej pláže v Boriku. Nechýbajú tu balkóny, plne vybavené kuchyne, ohnisko s grilom, záhradný stôl a stoličky na dvore… Blízko sú najlepšie reštaurácie a bary v Zadare.

Ubytujte sa v Trogire

Rovnako tak môžete využiť ubytovanie a hotely v Trogire. Skvele hodnotené (9,4 z 10) získalo ubytovanie Apartments Marija Trogir, kde môžete na 4 noci zložiť hlavu za 12 865 Kč pre 2 + 2 osoby. Rezervovať ubytovanie si môžete online. Parkovanie je zadarmo, čaká vás apartmán s klimatizáciou a balkónom.

Kompletnú ponuku ubytovania v hoteloch a penziónoch rôzne na svete nájdete na hotely.cz.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *