Dokonalé betónové oplotenie PILEG

Bezpečný a estetický

Plot by mal byť v prvom rade odolný, zabraňujúci prieniku na ohradený pozemok, ale aj dotvárať celkový dojem zo stavby. Voľba materiálu k stavbe plotu sa teda odvíja aj od toho, ako bude plot korešpondovať s materiálom použitým na stavbu domu. Ďalšími podstatnými kritériami sú prácnosť stavby plota a jeho cena. Ak sa rozhodnete pre plot s betónových tvaroviek, môžete postaviť plot plný, ktorý vlastne slúži ako malé nepriepustné opevnenia, alebo ľahšie plot s plotovými stĺpikmi a plotovou výplňou. Druhý variant je nielen ľahší, subtílnejšie, ale aj lacnejšie a pritom rovnako dobre chrániaci vaše bezpečie. Takým je práve systém PILEG s betónovými tvarovkami.

Rýchla a presná výstavba

Betónovým oplotením PILEG vytvoríte podmurovku plotu a jeho jednotlivé stĺpy. Výplňou plotu potom môže byť materiál podľa vášho rozhodnutia. Odporúčame kovové oplotenie PILEG, vytvárajúce ucelený vzhľad, ktorý môžete doplniť aj vhodnými rozmery brán a bránok sytému PILEG. Tvarovky z betónu umožňujú rýchlu, presnú a jednoduchú výstavbu. Je to v podstate stavebnica, ktorej jednotlivé prvky majú špeciálne do seba zapadajúce zámky. Takéto prevedenie a presnosť tvaroviek veľmi uľahčí realizáciu stavby, a to bez nutnosti škáry.

Prírodné povrchová úprava

Tvarovky z betónu sú s kamienkovou povrchovou úpravou. Znamená to, že majú prírodný vzhľad a vyberať si môžete s niekoľkými. Všetky tvarovky (stĺpikové, priebežné obojstranné, jednostranné i krycie striešky) sú vyrábané v niekoľkých rôznych rozmeroch. Systém je veľmi variabilný a máte tak možnosť stavať presne podľa svojich predstáv.

 

 

 

Armovaná prahová doska

Obávate sa pri stavbe prácneho hĺbení výkopu v celej dĺžke plota do nezamŕzajúcej hĺbky? Tak túto starosť mať nemusíte. Bezzákladová systém výstavby jednoduchým a úsporným spôsobom „vynesie“ plotové murivo. Postačí len pripraviť základ pre stĺpiky. Základ pre ďalšie časti plotu vytvorí armovaná prahová doska z vibrolisovaného betónu vystuženého armovacím železom. Tým sa vyhnete nutnosti prípravy terénu hĺbením výkopu po celej dĺžke plota, docielite ľahko presnosti inštalácia a navyše usporíte náklady pri spotrebe betónovej zmesi. PILEG – betónové oplotenie je nenáročné na údržbu a má veľmi dlhú životnosť. Zostavuje sa jednoducho a rýchlo, je ľahko opraviteľný a esteticky veľmi pôsobivý.

   

 

Viac informácií a sortiment výrobkov nájdete na www.pileg.cz

Môžete si tiež okamžite vypočítať cenu pre váš plot v konfigurátore betónového oplotenia. V konfigurátore môžete meniť všetko, čo vás napadne – povrchovú úprav tvaroviek, šírku brány a bránky, ale aj farbu fasády domu, farbu strechy alebo odkvapov.

Výhody betónového oplotenia PILEG

  • dokonalá ochrana majetku
  • rýchla a jednoduchá montáž
  • bezzákladová systém – úspora práce i materiálu
  • ľahká oprava v prípade poškodenia
  • cenová dostupnosť
  • bezúdržbovosť, dlhodobá životnosť
  • variabilita systému

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *