Čo musíte vedieť pri výbere nábytku

Či už sa sťahujete na iné miesto, alebo ste len unavení zo starého dekoru, nákup nového nábytku je vzrušujúcou výhliadkou, ktorá môže úplne zmeniť vzhľad vášho priestoru. Avšak, aj tu je potrebná menšia stratégia, aby ste si jednoduchšie vybrali čo sa vám páči.

Zmerajte si priestor

Najskôr začnite zaznamenávaním rozmerov konkrétnej izby. Nikdy to nerobte od „oka“, Môže to skončiť kolosálnou chybou a kúpite niečo príliš malé, alebo naopak veľké. S  konkrétnymi rozmermi sa môžete lepšie zacieliť na vyhľadávanie.

Určite si štýl

Moderná doba a trendy sa posúvajú každým dňom dopredu. Výber obľúbeného nábytku BRW je v tomto smere ideálnou voľbou. Či už ste zameraní výsostne na dizajn, tradície, alebo rustikálnosť, je to ponuka práve pre vás. Ísť nakupovať so špecifickým pohľadom je vždy dobrou cestou. Budete môcť ľahšie vyriešiť, čo vaše predstavy spĺňa a čo nie.

Správna farba je základ

Hoci sú svetlé farby a zábavné vzory veľmi obľúbené, mali by ste sa radšej zamerať na to, čo obstojí v skúške času. Ak si zvolíte dobrý a neutrálny tón obývacej izby, kombinácie ostatných doplnkov nebudú žiadnym problémom. Takýmto spôsobom si zariadite svoje prostredie s väčšou šancou variability. Zvolený štýl časom nezostarne a s pomocou výrazných kúskov si ho vždy ľahšie obnovíte.

Dávajte pozor na kvalitu

Nikdy sa príliš nespoliehajte na nízke ceny. Aj keď sa dnes už kvalita materiálov výrazne posunula, nemusí to vždy znamenať krok vpred. Pri investíciách do jednotlivých súčastí nábytku, akými sú napríklad šikovné posuvné systémy, myslite na ich časté používanie. V prípade potreby je dobrým riešením aj jeho samotné odskúšanie. Ak sa vám nebude niečo pozdávať, nechajte si poradiť od prítomných predavačov, no a cez on-line priestor si musíte všetky parametre dobre prekontrolovať hlavne vy.

Hedy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *