3 báječné tipy pre jesenné dekorácie

Premýšľate, aké zvoliť vhodné jesenné doplnky pre vaše bývanie? Inšpirujte sa a nechajte doplnky nech podčiarknu krásu jesene vo vašom bývania.

3 báječné tipy pro podzimní dekorace

Ako na dekorácie v Boho-chic štýle

boho-chic

Pierka sú veľmi zábavné doplnky do bývania. Pekne naaranžované vo váze sú nielen krásne na pohľad, ale tiež majú krásnu textúru, ktoré tak dokonale vynikne. Pozlátená tekvica, je vhodným doplnkom práve v období jesene. Rýchlo sa stane elegantným a luxusným kúskom vo vašom bývania. Oživiť priestor môžete tiež s vencom z borovicových šišiek alebo napríklad rámčeky v medenej farbe. Interiér môžete tiež doplniť o umelé kožušiny, hebké deky i pohodlné stoličky pre návštevy.

Ako vyzdobiť minimalistickú miestnosť

minimalisticky-styl

Minimalistický štýl je predovšetkým o decentný kombináciu neutrálnych farieb a drobných, dobre zladených doplnkoch. Vhodné je použiť napríklad elegantné čierne lucerny, strieborné prvky alebo použiť zelenú či bielu farbu, ktorá vytvorí jednotný farebný príbeh interiéru. Ak chcete vyskúšať niečo iné, než klasické tekvica, môžete použiť napríklad sošky duchov alebo obrazy s duchmi, ktoré tiež symbolizujú jeseň. Pekne poskladané drevo pri krbe potom pôsobí veľmi útulne v každom interiéri.

Ako na dekorácie v preppy štýle

preppy-styl

Zlato je veľmi elegantný na všetkých doplnkoch. Šetriť s nimi nemusíte, ale zároveň to s nimi neprežeňte. Zlatá v kombinácii čiernej alebo ružovej je veľmi slávnostná. Aby ste nemuseli kupovať nov doplnky, môžete vziať zlatý sprej a posprejovat svoje obľúbené kúsky. Nové doplnky tak budete mať veľmi lacno a ešte zaženiete nudu v pochmúrne jesenné dni. Určite myslite tiež na sviečky, ktoré symbolizujú nielen jeseň, ale aj svetlo a teplo domova.

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *