Top 5 špeciálnych príležitostí kedy darovať niečo pekné pre vašich milovaných

Priznajme sa, každý z nás rád dáva darčeky, ale rovnako ich aj rád dostáva. Darovanie je vždy výnimočné, pretože dary, veľké alebo malé, robia šťastným, toho, kto ich dáva, a samozrejme toho, kto je obdarovaný. Ale výber super darčekov nie je veľmi jednoduchý, však? Niekedy si nechceme príliš  lámať hlavy nad tým komu a kedy aký darček darovať. Postupujte podľa nášho sprievodcu nápadmi na darčeky a môžete sa dokonca pobaviť!

Niekoľko vecí, ktoré je potrebné zvážiť pri kúpe darčekov:

  • Vyberte darček, ktorý je relevantný pre danú príležitosť, aby to bolo pre obdarovaného nezabudnuteľné.
  • Ak poznáte obdarovaného dobre, kúpte mu niečo, po čom túžil už dlhú dobu.
  • Bude dar užitočný pre prijímateľa? Obdarujte ho niečím, čo súvisí s jeho záľubami.
  • Nevyberajte veľmi bežný darček, ktorý pravdepodobne vyberú aj ostatní. Prekvapte svojich milovaných niečím nezvyčajným alebo vtipným.
  • Vždy darujte niečo osobité, niečo do čoho vložíte kúsok z vás samých.

1)      Narodeniny

Existuje lepší spôsob, ako ukázať svoje uznanie členovi rodiny alebo priateľovi, než premysleným darčekom k narodeninám? Veď narodeniny sú zrejme najobľúbenejšou príležitosťou na obdarovanie a určite aj najšpeciálnejším dňom v roku pre každého – mladého či staršieho. Pre niektorých z nás je však vymýšľanie ideálneho prekvapenia stresujúce. Sprevádzajú nás obavy, či sa náš darček bude oslávencovi páčiť. To je normálne, a preto vám to uľahčíme a ponúkneme vám niekoľko tipov na darčeky, tak aby ste výnimočnosť tejto neopakovateľnej príležitosti znásobili:

Pre ženy, ktoré milujú šperky môže byť skvelým darčekom praktická šperkovnica so zrkadlom. Mužovi vo vašom živote bude zas túto výnimočnú udalosť pripomínať soška oskara s originálnym popisom.

2)      Vianoce

Svojou čarovnou atmosférou a svetlom sú Vianoce jedným z najočakávanejších sviatkov roka. Nečudo, veď je to aj sviatok obdarúvania sa, prekvapení a splnených želaní. Ale s týmito sviatočnými chvíľami vás zastihnú aj obavy. Chýba vám inšpirácia na nákup vhodných darčekov na Vianoce pre tieto výnimočné chvíle strávené s vašimi najbližšími? Čo chcú? Čo potrebujú? Čo si môžeme dovoliť? Môžeme stráviť hodiny chodením po obchodoch a neustále si klásť tieto otázky, no nápady neprichádzajú? Existuje ešte ďalší spôsob, ako vybrať dokonalý dar, stačí sa inšpirovať niektorým z našich tipov.

Dámy si prídu na svoje keď pod stromčekom objavia tieto hrejivé a zároveň vtipné papuče. Žiadny náročný milovník kozmetiky určite neodolá tomuto vtipnému sprchovému gélu.

3)      Darček na svadbu

Svadby sú kľúčovou udalosťou v živote každého páru, pretože spájajú priateľov a príbuzných na oslave šťastia a lásky mladomanželov. Keď sa spoja životy dvoch rôznych ľudí, keď sa dve rodiny stanú jednou, neexistuje lepší spôsob, ako osláviť novomanželský pár tým, že im dáte originálny darček. Pamätajte si, že novomanželia dostávajú veľa darčekov, aby ten váš vynikol, tu je niekoľko tipov: hrnčeky s nápisom Mr. a Mrs. alebo stolný zvonček Ring for a kiss.

4)      Darček k narodeniu novorodenca

To je určite príležitosť, ktorú stojí za to oslavovať. Aby sme zablahoželali novým rodičom a privítali nového člena rodiny niečím nápaditým, tu sú inšpirácie: Fotorámik macko alebo pokladnička s nápisom – na bábätko

5)      Výročia svadby

Svadobné výročia sú tiež výbornou príležitosťou na oslavu lásky dvoch ľudí, pripomínajúc im spoločné chvíle, napriek skúškam a trápeniam manželskej cesty. Prinášame vám nápady na perfektné darčeky pre šťastné páry, ktoré budú symbolické a zmysluplné:  Víno červené – všetko najlepšie alebo fotorámik holubice.

Väčšinou premýšľame o darovaní ako o výmene hmotných predmetov, ale treba myslieť aj na to, že dar treba vnímať aj ako prostriedok komunikácie. Keď dáte niekomu darček, odovzdávate mu aj svoje posolstvo, ktoré by malo vypovedať o tom, ako veľmi si daného človeka ceníte.

 

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *