Revolučné priestory – aké výhody prinášajú betónové unimobunky?

Hľadáte menšie priestory využiteľné na viaceré spôsoby, bývanie, garáž, sklad alebo priestor pre relax? Riešením pre vás môže byť práve unimobunka, ktorá je nenáročná na výstavbu a celkové udržiavanie. Pre jej umiestnenie môžete využiť akýkoľvek priestor, či už za domom na záhrade alebo na prázdnom pozemku.

V dnešnej dobe je bývanie drahou záležitosťou, trhové ceny domov, bytov a pozemkov rastú obrovskou rýchlosťou. Ak pre svoje pohodlie nepotrebujete veľký, trojposchodový dom, ale vystačíte si aj s malým priestorom, ktorý môžete využiť podľa vašich predstáv, vyskúšajte modernú unimobunku. Objednať si ju môžete priamo u výrobcu Žumpy – STAV s.r.o.kde nájdete všetky potrebné informácie o spoločnosti.

Železobetónové unimobunky zaberú úžitkovú plochu 18,24 m2, sú šesť metrov dlhé, tri a pol metra široké a vysoké viac ako dva metre. Na váš pozemok budú vyložené žeriavom, ktorý je potrebné si zabezpečiť.

V ponuke pri objednávke poskytujú aj možnosť zateplenia unimobunky, určenie si umiestnenie a rozmery dverí a okien, ktoré ale nie sú súčasťou celku. Vyskúšajte moderný spôsob pre využitie priestoru, využite minimalizmus a nízkonákladový prístrešok pre váš záujem. Tento priestor je flexibilný, finančne nenáročný a ušetrí vám možno aj roky času, ktoré by ste strávili stavbou veľkého domu, garáže alebo hľadaním priestorov na internete. Výstavba unimobunky vám nezaberie veľa času ani energie, je cenovo dostupná a priestor navyše sa vždy môže hodiť. Na stránke dodávateľa Žumpy – STAV s.r.o. nájdete sekciu  online cenová kalkulácia unimobunky.

Unimobunku si môžete umiestniť aj vedľa vášho už postaveného príbytku a využívať ju ako pivničný priestor, sklad alebo oddelenú miestnosť. Vašej kreativite sa medze nekladú a strecha nad hlavou navyše sa zíde vždy. Ak si chcete oddýchnuť mimo vášho domu, zorganizujte si malé posedenie v unimobunke, pozvite svojich priateľov alebo využite tento priestor na podnikanie a prácu. Získajte priestor, ktorý bude mať pevný základ a pevné steny, ktoré vám neodfúkne vietor.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *