Kvetinám pristane DEKORAN – Ideálny plot pre ochranu kvetinových záhonov

Máte záhradu s kvetinovými záhonmi, ktoré potrebujete vkusne oddeliť od ostatných záhradné plochy? Chcete voliť spôsob oplotenia jednoduchý, nenáročný na inštaláciu a pritom elegantné? Ideálnym riešením je dekoračné pletivo DEKORAN.

KVĚTINÁM SLUŠÍ DEKORAN - Ideální plot pro ochranu květinových záhonů

Oplotenie môžeme potrebovať z niekoľkých rôznych dôvodov. Vždy sa jedná o oddelenie jednej časti od druhej. Niekedy však ide predovšetkým o to, aby sme zamedzili nechcenému vstupu na pozemok. Vtedy sa jedná o bezpečnostné oplotenie, akým je napríklad PILOFOR Classic alebo PILOFOR Light a pre veľmi vysoký stupeň bezpečnosti PILOFOR Super. Inokedy chceme plot preto, aby sme si zaistili súkromie a boli ušetrení zvedavých pohľadov susedov či okoloidúcich. K tomu dobre a najmä rýchlo poslúži napríklad umelý živý plot.

 

Ochrana a dekorácia

V prípade dekoratívneho oplotenia však nejde ani o nepriechodnosť, ani o nepriehľadnosť. Naopak, je skrz neho dobre vidieť krása kvetov na záhonoch a navyše aj samotný vzhľad plotu vkusne dotvára estetický dojem zo záhradnej alebo parkové úpravy. Pokiaľ má niečomu zabrániť, tak iba to, aby neopatrný chodec nešliapal do záhonov a domáci miláčikovia mali sťažené podmienky pre výpravy na zakázaná území.

 

Pevný a elegantný

Pletivo DEKORAN je pleteno z pozinkovaných a poplastovaných drôtov. Horizontálne drôty s veľkými oblúkmi sa spájajú v strede siete. Drôtená sieť je vyrobená z plastom pokrytého nízko uhlíkového oceľového drôtu s galvanizovaným drôtom v jadre. Veľkosť oka pletiva je 90 x 150 cm. Napínacie drôty sú alternatívne splietané a napínacie zvlnené drôty sú zahnuté na vrchnej strane. Prispôsobené horizontálne drôty, hore upravené do krátkeho oblúčika, pôsobí veľmi elegantne a originálne. Zelená farba pletiva je vhodná do každého prostredia.

 

Výhody ozdobného plotu

Pletený záhradný plot DEKORAN má niekoľko veľkých výhod: perfektne zapadá do parkového štýlu záhrady, pretože má otvorenú a tradičnú štruktúru. Okrem toho jeho pletivo je samo dostatočne stabilné, takže pre malé výšky plotu nie sú potrebné stĺpiky. Pri inštalácii nie je nutné žiadne napínania. Máte záhony okrúhleho alebo rôzne nepravidelného tvaru? S pletivom DEKORAN to nie je žiadny problém. Inštaluje sa veľmi ľahko a ľubovoľne okolo akéhokoľvek tvaru kvetinového záhonu.

Pri objednávke dekoračného pletiva DEKORAN zabezpečuje firma Pilecký s.r.o. dopravu po celej Českej republike zdarma. Tiež na informačnú telefónnu linku 800 900 602 môžete volať zadarmo. Viac informácií a sortiment výrobkov nájdete na www.pilecky.cz

 

Rozmery oplotenia DEKORAN

Pletivo DEKORAN môžete použiť aj na úplne nízkej ohraničenie záhonov len do výšky 25 cm. V prípade potreby však z pletiva vytvoríte až 120 cm vysoký ozdobný plot. Predáva sa totiž v niekoľkých rôznych výškach od 25 cm, cez 40cm a 65cm, 90 cm až po 120 cm. Veľkosť oka pletiva je pritom vo všetkých výškach zachovaná rovnaká – 90 x 150 cm. Rovnako tak priemer drôtu je rovnaký, a to u horizontálneho 2,50 mm a vo vertikálnom 3,00 mm, okrem výšky oplotenia 120 cm, kedy je priemer vertikálneho drôtu 2,50 – 3,25 mm. V prípade použitia stĺpikov sú k dispozícii vo výškach 700,1000 a 1200mm. Farba oplotenia je zelená.

Patrik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *