Prečo by ste si mali nechať upraviť vodu vo vašej domácnosti?

Veľmi málo ľudí sa zaujíma o to, čo im tečie v kuchyni z kohútiku. Je to obyčajná voda, ktorá sa dá piť. Môže si povedať časť obyvateľov. Ale nejde len o to, na vode, ktorá vám v domácnosti tečie záleží, pretože priamo ovplyvňuje vaše zdravie. Po niekoľkých vylepšeniach zistíte, že vám ani nechutila a tá, ktorá tečie teraz je lepšia a sviežejšia. Budete sa jednoducho cítiť živšie. K tomu je potrebných niekoľko zariadení, ktoré sú veľmi špecifické. A aj napriek tomu dokážu šetriť nielen prírodu, ale aj vašu peňaženku a zariadenia v domácnosti.

Výborná ochrana vody

Na elimináciu rôznych vírusov a baktérií vo vode vám môže výborne poslúžiť UV lampa na vodu. Ide o jedno z najlepších zariadení na elimináciu baktérií, ktoré spôsobujú aj E.coli. Väčšina druhov je bežne prítomná v našej tráviacej sústave, ale niektoré nebezpečné druhy by mohli spôsobiť veľké zažívacie problémy.

Táto UV lampa teda slúži ako prirodzená dezinfekcia vody, a to dokonca bez použitia chemických látok, teda chlóru. Je efektívna, pretože odstráni viac ako 99 % baktérií, a taktiež ekologická, takže ide o vhodné zariadenie do domov, ktoré sa snažia fungovať čo najviac ekologicky.

Môže pomôcť magnet?

Na rozdiel od iných zmäkčovačov sú magnetické výhodnejšie v iných veciach. Magnetická úprava vody totiž nemení jej minerálne zloženie. Tým ale samozrejme nedokáže úplne eliminovať vodný kameň, no vie ho výrazne obmedziť. Magnety sa umiestnia na existujúce potrubie, takže nehrozí žiadne narušenie vodovodných trubiek. Rovnako neprichádzajú do styku s vodou, čo môže zase eliminovať obavy niektorých ľudí. Výhodou je aj jeho veľkosť či ekologickosť, ktorá sa stáva základnou požiadavkou zákazníkov pri nakupovaní podobných výrobkov. Montáž je rýchla a jednoduchá a nie je k tomu potrebný žiadny profesionálny dozor, zvládnete to aj vy!

Zdroj obrázku: luchschenF / Shutterstock.com

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *