Chcete väčší komfort pri parkovaní na svojom pozemku?

V dobe, keď je na sídliskách čoraz viac áut a parkoviská dimenzované na násobne menší počet vozidiel sú neustále preplnené, vám každý, kto býva v rodinnom dome povie, že niet nad to, mať možnosť parkovať si na vlastnom pozemku. A to bez toho, aby ste sa pri neskoršom príchode domov museli strachovať o to, či ešte budete mať na parkovanie voľné miesto.

Nutnosť neustáleho ručného otvárania a zatvárania brány vyriešite jej automatizáciou

A aj keď jeseň ešte len začala, onedlho tu máme zimu a ak máte na pozemku aspoň prístrešok na auto, pribudne ďalšia výhoda: žiadne ranné „vyhrabávanie“ auta spod čerstvého nánosu snehu. Ráno len nasadnete, naštartujete a… moment, zabudli ste si otvoriť bránu.

A práve otváranie a zatváranie brány pri každom odchode, či príchode domov je to, čo naopak obyvatelia sídlisk nezávidia obyvateľom rodinných domov. Na to však existuje spoľahlivé riešenie, ktorým je moderná automatizácia brány.

Vhodný pohon pre každú bránu

Jadrom automatizovanej brány je pochopiteľne pohon, ktorý sa stará o otváranie a zatváranie brány. Bez ohľadu na to, či hľadáte pohon pre posuvné, alebo pohon pre krídlové brány (alebo pre akýkoľvek iný typ brán), v súčasnej ponuke nie je problém nájsť taký, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky dlhé roky. To všetko s dôrazom na jednoduchosť ovládania, bezpečnosť používania a spoľahlivosť.

Keďže brány sú v exteriéri, správny pohon musí byť konštruovaný tak, aby dlhodobo dokázal odolať rôznym poveternostným podmienkam a zmenám teplôt. K rôznym „doplnkovým“ vlastnostiam patrí napríklad rýchlejšie otváranie a zatváranie brány, čo je vhodné (nielen) pre všetkých, ktorí sa stále niekam ponáhľajú. Prípadne môže byť pohon poháňaný energiou zo slnka, čo zase určite zaujme všetkých, ktorým záleží na využívaní obnoviteľných zdrojov.

Zdroj obrázka:

Autor: SUPEE PURATO / Shutterstock.com

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *