Aké nohy si vybrať pri kúpe nového stola?

Jedálenský stôl je v prvom rade miestom, kde si vychutnávame skvelé jedlo. Zároveň sa však pri ňom zvykne stretávať celá domácnosť. Je teda dôležitou súčasťou každej domácnosti. A súčasťou často využívanou.

Chcete nohy, ktoré vydržia večnosť? Zvoľte si kov

Pri výbere jedálenského stola zvyčajne dbáme o to, aby jeho doska ladila s kuchynskou linkou. A čo nohy takéhoto stola? Tie predsa držia tú dosku a všetko, čo na ňu položíte. Ak si teda jedálenský stôl chcete „poskladať“ v tom zmysle, že si zvlášť vyberiete jeho nohy a dosku, rozhodne neberte nohy stola na ľahkú váhu.

Ak vám ide o to, aby boli stolové nohy skutočne pevné a udržali akúkoľvek dosku a všetko, čo na stole bude, zvoľte si kvalitné stolové nohy kovové. Ručne vyrobené kovové stolové nohy sú znakom kvality a luxusu. Či už v rôznej farbe alebo aj v prípade, že sa rozhodnete pre nohy bez povrchovej úpravy. Chladný minimalistický dizajn sa hodí do moderne zariadených interiérov. Obzvlášť, keď kovové nohy skombinujete s drevenou, či sklenenou doskou.

Aj iné materiály majú čo ponúknuť

V pevnosti a stabilite môžu kovovým nohám konkurovať aj drevené. Masívne drevo udrží aj ťažšie druhy dosiek. Môžete napríklad „otočiť“ už spomínanú kombináciu kovových nôh a drevenej dosky a zvoliť si drevené nohy a kovovú dosku. Samozrejme, drevené nohy sa skvelo hodia aj k dreveným, či skleneným doskám.

Ak vám veľmi záleží aj na cenovke stolových nôh, môžu byť pre vás dobrou voľbou laminátové nohy. V spojení s laminátovou doskou vytvoria moderný a štýlový vzhľad, ktorý sa hodí do každej domácnosti bez ohľadu na štýl, v akom je zariadená. A rovnako aj cena vyhovie každému.

A čo takto ratanové nohy? Spolu s ratanovou doskou vytvoria stôl, ktorý nemusí patriť len na chatu.  Ak vám nie sú cudzie nie úplne zvyčajné riešenia, ratanové nohy stola sú presne pre vás. A dobre kombinovať sa dajú aj s drevenou doskou.

 

Zdroj obrázka:

Autor: TovtynPavlo / Shutterstock.com

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *